Відділ науково-організаційної, інформаційної та патентно-ліцензійної роботи

ВНОІПЛР

Відділ науково-організаційної, інформаційної та патентно-ліцензійної роботи (начальник відділу – Берг Лілія Євгенівна) забезпечує впровадження наукових розробок в лікувальних закладах України, СНД і за кордоном, опрацювання державних і відомчих науково-технічних програм з інноваційних напрямків діяльності інституту, стандартів діагностики і лікування, проектів відомчих документів, які стосуються гематологічної допомоги і служби крові, видання методичних рекомендацій, інформаційних листів, інструкцій тощо. Проводиться щорічний аналіз діяльності гематологічної служби України.

Відділ надає допомогу дирекції інституту у проведенні організаційно-методичних заходів з питань гематології та трансфузіології, відповідно до плану роботи МОЗ України.

 Відділ бере участь в організації наукових і науково-практичних конференцій, робочих нарад і семінарів, підготовці матеріалів до наказів МОЗ, колегій та апаратних нарад, що стосуються гематологічної служби та служби крові.

 Забезпечує науково-інформаційне супроводження науково-дослідних робіт та дисертацій на етапах планування, виконання та закінчення, організовує забезпечення керівників і спеціалістів інституту інформаційними матеріалами про вітчизняні та зарубіжні дослідження за профілем їхньої роботи. Відділ здійснює пошук і систематизацію науково-медичної інформації на основі вивчення наукової, та іншої спеціальної літератури, а також інформаційних та нормативних матеріалів.

тел. (032) 237-95-17